پیشنهاد ما برای همراهان عزیز :

 قطعاً هر انسانی در هر جایی و جایگاهی که قرار دارد می تواند به ورژن بالاتری از خود دسترسی پیدا کند و از کیفیت و سطح زندگی بهتری برخوردار گردد. این امکان  راهی جز توسعه فردی و رشد مداوم آگاهی ندارد. اگر تصمیم گرفته اید برای توسعه فردی و رشد آگاهی خودتان به صورت مطمئن و تضمینی تلاش و سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد ما این هست که به پویش "گام به گام تا توسعه فردی" بپیوندید. چرا که در این مسیر نقشه راه منحصربه فرد خود شما برای رسیدن به اهداف هوشمندتان را تعیین و شما را همراهی خواهیم کرد. پژوهشکده مبین با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری سه مجموعه آموزشی برای آموزش و توسعه فردی مخاطبین خود آماده ارائه نموده است.

برای آشنایی بیشتر با پویش از شما دعوت می‌کنیم ابتدا در وبینار رایگان و یک ساعته " گام به گام تا توسعه فردی " در لینک مستقیم (https://pdkm.ir/course/singlecourse/۵۰۲۱) شرکت کنید؛ یا عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۴۱۵۰ ارسال فرمایید، تا اطلاعات لازم برای شرکت رایگان در وبینار برایتان ارسال گردد.

 

در این مسیر ابتدا با آزمون های معتبر و استاندارد روانشناسی و کارگاههای خودشناسی  به شناخت جامعی از نقاط قوت، ضعف، استعدادها و ارزشها و مکانیزم های ناخودآگاه پرداخته می شود، سپس با هدف گذاری هوشمند و کوچینگ توسعه فردی یک نقشه راه منحصر بفرد برای هر شخص، تعریف می شود. سپس با خودسازی و خود راهبری به خودشکوفایی واقعی در مسیر رهبری زندگی خود خواهید رسید. همه آنچه گفته شد یک اتفاق یا کارگاه انگیزشی موقت و زودگذر نیست. بلکه یک سفر خودراهبری و خودشکوفایی است که با هم طی خواهیم کرد.