پیشنهاد ما برای همراهان عزیز :

 اگر به درستی به این نتیجه رسیده اید که هر انسانی در هر جایی و جایگاهی که قرار دارد می تواند به ورژن های بالاتر خود دسترسی پیدا کند و از کیفیت و سطح زندگی بالاتر برخوردار گردد و تصمیم گرفته اید برای توسعه فردی و رشد آگاهی  خود  تلاش کنید، توصیه ما این هست که  ابتدا  کمی تامل کنید چرا که در این مسیر بدون نقشه راه و از این شاخه به آن شاخه پریدن توسعه و رشد ماندگاری را ایجاد نخواهد کرد.

از شما دعوت میکنیم ابتدا در وبینار رایگان  و یک ساعته "پویش ملی خود آگاهی تا خود شکوفایی" ( https://pdkm.ir/course/singlecourse/۴۰۱۷ ) شرکت کنید. در این وبینار شما را با مسیری آشنا می کنیم که شما را از هر نقطه ایی که در آن قرار دارید به سمت خود شکوفایی واقعی خودتان گام به گام آشنا می کند و یک فرایند کاملاً علمی و تجربه شده و نقشه جامع راه را به شما عرض خواهیم کرد.

برای اینکار با مطالعه تطبیقی معتبرترین منابع ایرانی اسلامی با آخرین دستاوردهای کشورهای پیشرو در امر آموزش، سه مدل جامع  را به شرح زیر تدوین شده است.

 در این پویش ابتدا با آزمون های معتبر و استاندارد روانشناسی و کارگاههای خودشناسی هر فرد به شناخت جامعی از نقاط قوت و ضعف استعدادها و ارزشها و مکانیزم های ناخودآگاه خودش می رسد، سپس با هدف گذاری هوشمند و کوچینگ توسعه فردی یک نقشه راه منحصر بفرد برای شخص، بعد از مراحل خودسازی و خود راهبری به خودشکوفایی واقعی در مسیر رهبری زندگی خود میرسد .

loader