قوانین و مقررات 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات گروه پژوهشی مدیریت دانش مبین  


ورود کاربران به هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط گروه پژوهشی مدیریت دانش  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده ازسرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

  قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه پژوهشی مدیریت دانش مبین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

 کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا ثبت نام در دوره و یا هرگونه استفاده از خدمات گروه پژوهشی مدیریت دانش اقدام کند. همچنین از آنجا که گروه پژوهشی مدیریت دانش دارای یک وب‌سایت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، کاربر یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات برای استفاده خود اقدام می‌کند.

 خدمات  گروه پژوهشی

- خدمات ارایه شده در وب‌ سایت شامل دوره های آموزشی -  کتاب - پکیج های آموزشی - آزمونهای روانشناسی و سایر دستاوردهای پژوهشی است که توسط گروه پژوهشی مدیریت دانش مبین  ارائه شده اند.  - مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده گروه پژوهشی مدیریت دانش می باشد.  -  تمامی تراکنش ها. زیر مجموعه ها و دوره های شرکت کرده  کاربر در پنل کاربری خود قابل مشاهده می باشد و کاربر می تواند در پنل کاربری خود مشاهده نماید  - کاربرانی که در دوره های آنلاین گروه پژوهشی شرکت می کنند جهت حضور در کلاس آنلاین در ساعت مقرر برگزاری کلاس ابتدا باید وارد پنل کاربری خود شوند و در قسمت امکانات عمومی - در قسمت دوره های من بر روی لینک ورود به کلاس کلیک نموده و وارد کلاس شوند. لازم به ذکر است افرادی موفق به دریافت گواهی پایان دوره خواهند شد که تمام وقت در کلاس آنلاین حضور داشته باشند و در آزمون مربوطه شرکت نموده و موفق به دریافت حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون گردیده باشد.     - برای جلوگیری از تراکم مراجعین و ملاحظات سیستمی برای هر آزمون یک مبلغ حداقلی در نظر گرفته شده است. کاربرانی که دروب  سایت عضو می شوند یک لینک دعوت و کد بازاریاب  به آنها اختصاص داده می شود که جهت دعوت از افراد ثالث می‌توانند استفاده کنند. لازم به ذکر است کسانی که با لینک دعوت کاربر وارد سایت شده و ثبت نام می‌کنند به عنوان زیر مجموعه کاربر شناخته می شوند و در صورتی که فرد ثالث اقدام به ثبت نام در دوره ایی نماید موجب شارژ ۱۰ درصدی از مبلغ پرداختی  در حساب کاربر از اولین خرید شخص ثالث  خواهد شد، که کاربر می تواند از محل شارژ حساب خود در دوره های گروه پژوهشی مبین  شرکت نماید یا جهت دریافت همان مبلغ درخواست اعلام نماید و برابر روش جاری به حساب کاربر واریز گردد. (حداقل مبلغ قابل درخواست ۲۰۰هزار تومان می باشد.)

  • شرکت در آزمون های روانشناسی گروه پژوهشی صرفاً برای ایجاد یک شناخت اولیه بر اساس مولفه‌های عمومی می‌باشد و کاربران در صورت مشاهده علایم اختلال در نتایج تست‌ها لازم است جهت دریافت اطلاعات دقیق تر به یک پزشک روانشناس مراجعه نماید.
  • ماموریت اصلی گروه پژوهشی مطالعه و تحقیق در خصوص مهارت های نرم و مهارت های توسعه فردی (شامل خودشناسی، خودسازی، خودراهبری و خودشکوفایی) می باشد و ماموریت دوم گروه پژوهشی انتقال دستاوردهای پژوهشی به کاربران می باشد. لذا گروه پژوهشی مدیریت دانش مبین هیچ توصیه و مسئولیتی در خصوص درمان و مشاوره روانشناسی کاربران ندارد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گروه پژوهشی مدیریت دانش استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گروه پژوهشی مدیریت دانش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های گروه پژوهشی مدیریت دانش از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد گروه پژوهشی مدیریت دانش برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. همچنین ممکن است گروه پژوهشی مدیریت دانش مبین برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

گروه پژوهشی مدیریت دانش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از کاربران درخواست می نماید که از ارایه اطلاعات محرمانه خود در سایت جدا خودداری نماید. در واقع با استفاده از سایت گروه پژوهشی مدیریت دانش مبین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گروه پژوهشی مدیریت دانش، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه پژوهشی مدیریت دانش جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گروه پژوهشی مدیریت دانش است. اما با توجه به آرمان گروه پژوهشی مبین امکان استفاده از اطلاعات مذکور برای انتقال آموزش ها به شخص ثالث جهت معرفی گروه پژوهشی مانعی ندارد در غیر اینصورت  هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گروه پژوهشی مدیریت دانش و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گروه پژوهشی مدیریت دانش است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گروه پژوهشی مدیریت دانش و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گروه پژوهشی مدیریت دانش محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات گروه پژوهشی مدیریت دانش، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش 

 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. گروه پژوهشی مدیریت دانش به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارشات ثبت شده در سایت گروه پژوهشی مدیریت دانش  ازطریق پیام کوتاه به کاربر اطلاع داده خواهد شد .همچنین چنانچه کاربر در دوره ایی اقدام به ثبت نام نمایید روش حضور در وبینار یا کارگاه برای کاربر ایمیل خواهد شد  گروه پژوهشی مدیریت دانش همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در گروه پژوهشی مدیریت دانش به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گروه پژوهشی مدیریت دانش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل و در صورتی که وبینار و یا کارگاه به هر دلیلی برگزار نشد کاربر می تواند در صورتی که در زمان مشخص شده بعدی قصد حضور در کلاس را ندارد  از طریق تیکت درخواست وجع پرداختی خود نماید . بعد از تایید از سمت گروه پژوهشی  مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهدشد 

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کارپاه و یا وبینار و یا  کالاهای موجود در سایت گروه پژوهشی مدیریت دانش حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای گروه پژوهشی مدیریت دانش محفوظ است. گروه پژوهشی مدیریت دانش در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت گروه پژوهشی مدیریت دانش می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت

 قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گروه پژوهشی مدیریت دانش هیچ گونه مسئولیتی ندارد. گروه پژوهشی مدیریت دانش خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید