image description

پویش خودآگاهی تا خود شکوفایی

توضیحات رویداد

پویش خودآگاهی تا خود شکوفایی

برای کسانی که علاقمند هستند با توسعه فردی خود ورژن بالاتری از زندگی خود را تجربه کنند و کیفیت لحظات زندگی خود را بالا ببرند،  پژوهشکده مدیریت دانش توسعه فردی مبین که اولین مجموعه پژوهشی زیر مجموعه  وزارت علوم تحقیقات و فناوری است که به عنوان یک بستر علمی و تخصصی در حوزه توسعه فردی ایجاد شده، یک پیشنهاد عالی دارد:

در این بستر با بررسی و مطالعه روش ها و سرفصلهای آموزشی اسلامی و همچنین دستاوردهای کشورهای پیشرو در امر تربیت و آموزش از جمله کشورهای نروژ، آلمان، استرالیا، فنلاند و ... و بومی سازی آن این امکان برای همه فراهم شده است تا به صورت استاندارد و سیستماتیک و در یک فرآیند منطقی و منسجم، پیشرفته‌ترین آموزشها، دوره ها و مهارتهای توسعه فردی را در مسیر رشد شخصی و موفقیت شغلی و ارتقای کیفیت زندگی خود فرا بگیرند. 

در این فرآیند برای کسب این مهارتها در مسیر توسعه فردی از خودآگاهی تا خودشکوفایی برای هر فرد یک نقشه راه منحصر به فرد ارائه می‌شود تا بتواند ورژن های بالاتری از زندگی خود را به دست بیاورد و تجربه کند.

در پویش خودآگاهی تا خود شکوفایی ضمن تشریح کامل این فرآیند نحوه ورود به پویش و استفاده از تمام امکانات و وبینارهای پژوهشکده، نحوه همکاری ا پژوهشکده به عنوان مدرس یا نمایندگی پژوهشکده تشریح خواهیم کرد. 

 

همچنین بهترین فرصت را برای نوجوانان عزیزی که میخواهند با سرعت و قدرت پله های ترقی را طی کنند ایجاد شده است تا مهارتهای لازم برای این مسیر را یاد بگیرند.  

این وبینار رایگان هر سه شنبه از ساعت۱۹ الی ۲۱برگزار می‌گردد. 

جهت شرکت در وبینار می توانید روی  لینک زیر کلیک نمایید 

https://pdkm.ir/course/singlecourse/5018

loader